Rachel Bilson - Biografie

Biografie

28. listopadu 2010 v 18:25
rachelbilsonfan.blog.cz
Rachel Sarah Bilson se narodila ve slunné Kalifornii roku 1981. Její otec je filmový režisér Danny Bilson a nevlastní matkou herečka Heather Medway. Rachel byla už od útlého věku hvězdou divadelních představení a rodiče jí dopřáli to nejlepší vzdělání (Notredame High school). První zkušenosti před kamerou získala hostováním v seriálech BUFFY, PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ, THAT 70'S SHOW nebo v komediálním seriálu MAD TV.

Přelomovým rokem pro její kariéru se stal rok 2003. Tehdy vyhrála konkurz na roli Summer Roberts v seriálu The O.C. Diváci si její divošku Summer zamilovaly a z Rachel se rázem stala televizní hvězda. Během natáčení byl jejím partnerem Adam Brody, se kterým ztvárnily milence i v seriálu. Po dvou letech se rozešli. Od roku 2007 je zasnoubená s hercem Haydenem Christensenem, se kterým se sblížila při natáčení filmu Jumper.

Po třech letech v seriálu dostává i svou první filmovou roli. A to v hořké komedii POSLEDNÍ POLIBEK, kde se stala součástí milostného trojúhelníku. V roce 2009 jsme ji viděli v dobrodružné sci-fi JUMPER režiséra Douga Limana, se kterým spolupracovala už na seriálu The O.C. V roce 2010 vešel do kin její další film WAITING FOR FOREVER a zahrála si i v několika epizodách oblíbeného seriálu How I Met Your Mother. V roce 2011 by se měla do kin dostat komedie BFF & BABY, kterou právě natáčí.

Rachel ve svém volnu ráda maluje a fandí basketbalu. Mezi její oblíbené herce patří Kate Winslet, Johnny Depp, Audrey Hepburn a Woody Allen. Má mladší sestru a staršího bratra. Miluje módu, hlavně návrhářek Stelly McCartney a CoCo Chanel. Objevila se i na titulních stranách časopisů Stuff, YM, Maxim nebo Zink. Momentálně žije v Hollywoodu.
 
 

Reklama