News

MTV Style Best Of 2010: Bags and Accessories

23. prosince 2010 v 9:33
RACHELINA ČERVENÁ KABELKA CHANEL: The
MTV Style Best Of 2010 se objevil další žebříče, tentokrát se hodnotily kabelky a doplňky ženských celebrit. Rachel se v něm samozřejmě také umístila, se svou červenou "Chanelkou"!
Rachel si tuto kultovní prošívanou Chanel kabelku s řetězovým uchem vzala na Chanel Ready to Wear Spring/Summer 2011 show během Paris Fashion Week v Grand Palais 05/10/2010, v Paříži. To, co ji odlišilo od ostatních módních ikon, je její zářivě červené provedení. Celý ten outfit se mi líbí, jen ten potisk šatů mi přijde takový "moc socialistický" (okamžitě jsem si vzpomněla na kombinézu mojí matky z 80. let v podobných barvách :D) Já nemám ráda tyhle kombinace - "vyblitá" modrá, červená, fialová, podivné cosi jako tyrkysovo-zelená a žlutá..

Photo: Pascal Le Segretain/Getty Images, Francois G. Durand/WireImage, View more @: style.mtv.com

Rachel attending Spike TV's Video Game Award

11. prosince 2010 v 18:21 | rachelbilsonfan.blog.cz | Posted by: Amy
Právě jsem získala informaci, že se Rachel zúčastní akce 2010 Spike TV's Video Game Award, která se koná dnes večer v 19hodin. Rachel půjde po červeném koberci po boku svého otce Dannyho Bilsona , který řekl, že mají připraveno velké oznámení! To jsem zvědavá, co to bude ... Postupně vás budu informovat.

No news! No new photos! Following articles? New design!

5. prosince 2010 v 17:40
Už dlouhou dobu se neobjevily žádné novinky ani nové fotky Rachel, tak sem budu přidávat něco o The O.C. nebo nějaké starší fotky a videa. Ale dnes v noci mám na programu jinou věc a to nový design :D Možná zním jako blázen, když ho chci měnit už po týdnu, ale mě to prostě baví a pořád potřebuju nějakou změnu (proto si skoro každý týden přestavuju pokoj.. :D). Nejspíš bude už trochu vánočně laděný a chtěla bych tentokrát použít světlé barvy. Uvidíme, co z toho vyleze :)

01.prosinec - ALL I WANT: My Holiday Gift Guide

2. prosince 2010 v 3:20
Rachel publikovala před pár desítkami minut na svém blogu tento článek. Překlad pro mě byl tentokrát celkem oříšek. Byla tam spousta ideomů atp., ale nějak jsem to zvládla a tady je překlad. Obrázky jsou pod perexem, už se mi je nechtělo nijak upravovat. :)

ČAS NÁKUPŮ.

rachelbilsonfan.blog.cz
Prázdniny jsou tady. Zářivá světla. Dohánění času s přáteli. Výborné jídlo.
A v LA to platí 10x. Skvělé party. The Hollywood Parade. (pozn. Amy: The Hollywood Christmas Parade se koná každoročně 28.11.2010 v 18h, neděli po Díkuvzdání, již 80 let. Je to obrovský průvod celebrit, Santa Clause, nafukovací postav, balónků atp.) Nízkotučné latte s vaječným koňakem. Ale to nejlepší je, že pořád svítí sluníčko. A nezáleží jestli jdete ven nebo surfujete na internetu, je čas na nákupy! 
Nemá cenu dohadovat se, jaké dárky budu letos kupovat. Objevila se hromada nových trendů, právě včas pro období prázdnin. Tolik věcí na výběr, ale já jsem svůj výběr omezila. Tady jsou mé neoblíbenější, které jsem vyfotografovala na ulici v New York City. Prohlédněte si některé z těchto skvělých looků, které jsem našla.

 
 

Reklama