Gallery - Television - The O.C.

Seth and summer's wedding

22. prosince 2010 v 10:09
Našla jsem tahle videa ze svatby Setha a Summer ve 4. sérii. Jsou to krásně udělaná :) To první jsou sestříhané scény Setha a Summer z celého seriálu a to druhé je pouze jak jde Summer k oltáři. Má nádherné šaty a je hrozně zlatá, když vyplázne ten jazyk :D

Photos - Rachel, Adam, Ben, Mischa, Autumn

21. prosince 2010 v 19:16
Našla jsem nějaké krásné fotky na weheartit, tak jsem neodolala a musela jsem je sem dát :) Rachel je na nich hlavně s Adamem, protože jsou to fotky z the O.C. Můžeme na nich ale vidět i Bena, Mischu a Autumn.


Nejkrásnější je podle mě ta s titulky (viz. výše), které uvidíte v dílu, kdy Summer odjíždí zachraňovat velryby či něco takového, už si to moc nepamatuji (proto na to teď pořád koukám :D) A ty říkají:

Summer: You're my destiny, Cohen. (Ty jsi můj osud, Cohene.)
Seth: Go save the world, Summer Roberts. (Jdi zachránit svět, Summer Roberts.)

Je to podle mě hrozně krásné, vím, že u toho dílu jsem brečela, jak se loučí u toho autobusu.. Prostě to nešlo zadržet...

alias Summer Roberts

29. listopadu 2010 v 19:34
rachelbilsonfan.blog.cz

Summer je obyčejná holka která má ráda modu.Ráda se líčí a má ráda své okolí. Její nejlepší kamarádka je Marisa. Ve třetí sérii bude navštěvovat vysokou školu ze které ji později vyloučí k vůli svému kamarádovy. Na vysoké přestane dbát o svůj vzhled a začne se starat o životní prostředí.
 
 

Reklama