Gallery - Appearances

Party for Justin Timberlake’s William Rast line for Target

14. prosince 2010 v 14:14
Rachel se v sobotu se po Spike TV's annual Video Game Awards
zúčastnila zahájení party kolekce Justina Timberlakea William Rast pro Target, která se objevila v obchodech hned další den. Řada William Rast obsahuje jak pánské, tak i dámské oblečení a ceny se pohybují od $16.99 do $199.99.
To znamená, že je tu Rachel stejně oblečená jako na Spike TV's VGA. Má ty krásné šedé šaty Dior a úžasné 'nude' lodičky Brian Atwood. K večeru přidám fotky Rachel z nákupů v Target (Los Angeles) ze včerejška, pondělí 13.12.

Spike TV's Video Game Award - Update

13. prosince 2010 v 21:11
Objevují se stále nové fotky ze sobotního večera. Na všech vypadá Rachel krásně, protože ty šaty jí ohromně sluší. O botách ani nemluvím! Přidala jsem 27 dalších fotek, mimo jiné i fotky z pódia, kdy Rachel přebírala cenu od Neila Patricka Harrise, jinak ho známe jako Barneyho ze seriálu How I Met Your Mother. Je tam i fotka s režisérem/producentem Guillermem del Torem a se svým otcem - producentem Danny Bilsonem. A na dvou fotkách je Rachel s jejím otcem a nevlastní matkou, herečkou Heather Medway, se kterou mají dceru Hattie. Dvě poslední fotky jsou ze zákulisí.

Attending Spike TV's Video Game Award

12. prosince 2010 v 12:22
Rachel Bilson se zúčastnila akce Spike TV's 2010 Video Game Awards, konané v LA Convention Center v sobotu 11.12. v Los Angeles. Rachel se na show objevila v pro ni šitých šedých šatech Dior a lodičkách Brian Atwood, velmi jí to slušelo a ty boty.. <3 

13.listopad - Rachel Bilson na ‘The Artist’s Museum Happening’

1. prosince 2010 v 6:19
rachelbilsonfan.blog.cz
Rachel před nějakou dobou navštívila 'The Artist's Museum Happening' MOCA Los Angeles Gala zponzorovaný Chanel Fine Jewelry, který se konal v MOCA Grand Avenue. Rachel to opravdu moc slušelo v jejích pruhovaných zlatých mini se stojáčkem a rozšířeným i rukávy značky Chanel z kolekce Resort 2011 a vtipně řešených páskovo-řetězových botách Camilla Skovgaard, celý outfit doladila černým psaníčkem. Vlasy měla vlnité, volně rozpuštěné, tmavší u kořínků a se světlejšími odstíny u konečků.Opravdu jí to ten večer slušelo. Ty její boty jsem si zamilovala, chci je domů! Další fotky jsou pod perexem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.říjen - Roberto Cavalli’s 40th Anniversary Party in Paris, France

30. listopadu 2010 v 5:09
Rachel se objevila na party ke 40. výročí firmy Roberto Cavalli v Paříži. V jejích dlouhých leopardích šatech vypadala nádherně. Šaty jsou překvapivě značky Roberto Cavalli :D z kolekce Pre-Fall 2010.
Setkala se tam mimo jiné i s Taylor Swift. Když the Daily prozradilo Rachel, že vedle ní bude sedět, skoro se zbláznila nadšením. "Oh můj bože! Přineste mi někdo kameru, moje dvě mladší sestry jsou Taylor posedlé."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama