Listopad 2010

29.říjen - Roberto Cavalli’s 40th Anniversary Party in Paris, France

30. listopadu 2010 v 5:09 Gallery - Appearances
Rachel se objevila na party ke 40. výročí firmy Roberto Cavalli v Paříži. V jejích dlouhých leopardích šatech vypadala nádherně. Šaty jsou překvapivě značky Roberto Cavalli :D z kolekce Pre-Fall 2010.
Setkala se tam mimo jiné i s Taylor Swift. Když the Daily prozradilo Rachel, že vedle ní bude sedět, skoro se zbláznila nadšením. "Oh můj bože! Přineste mi někdo kameru, moje dvě mladší sestry jsou Taylor posedlé."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

alias Summer Roberts

29. listopadu 2010 v 19:34 Gallery - Television - The O.C.
rachelbilsonfan.blog.cz

Summer je obyčejná holka která má ráda modu.Ráda se líčí a má ráda své okolí. Její nejlepší kamarádka je Marisa. Ve třetí sérii bude navštěvovat vysokou školu ze které ji později vyloučí k vůli svému kamarádovy. Na vysoké přestane dbát o svůj vzhled a začne se starat o životní prostředí.

Gallery

28. listopadu 2010 v 19:29 Gallery

fotky z červeného koberce, premiér, módních přehlídek a jiných společenských akcí

Rachel je známá osobnost a tak jí pronásledují papparazzi

fotky, které jsou hezčí než ty ostatní, protože jsou od profesionálně vyfocené a upravené

oficiální i fotky z natáčení filmů, ve kterých Rachel hraje

fotky ze seriálu, který ji proslavil - The O.C. a dalších seriálů, ve kterých se objevila

Rachelina účast v různých talkshow,reklamách a jako soudce i v projektu Runway

Biografie

28. listopadu 2010 v 18:25 Rachel Bilson - Biografie
rachelbilsonfan.blog.cz
Rachel Sarah Bilson se narodila ve slunné Kalifornii roku 1981. Její otec je filmový režisér Danny Bilson a nevlastní matkou herečka Heather Medway. Rachel byla už od útlého věku hvězdou divadelních představení a rodiče jí dopřáli to nejlepší vzdělání (Notredame High school). První zkušenosti před kamerou získala hostováním v seriálech BUFFY, PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ, THAT 70'S SHOW nebo v komediálním seriálu MAD TV.

Přelomovým rokem pro její kariéru se stal rok 2003. Tehdy vyhrála konkurz na roli Summer Roberts v seriálu The O.C. Diváci si její divošku Summer zamilovaly a z Rachel se rázem stala televizní hvězda. Během natáčení byl jejím partnerem Adam Brody, se kterým ztvárnily milence i v seriálu. Po dvou letech se rozešli. Od roku 2007 je zasnoubená s hercem Haydenem Christensenem, se kterým se sblížila při natáčení filmu Jumper.

Po třech letech v seriálu dostává i svou první filmovou roli. A to v hořké komedii POSLEDNÍ POLIBEK, kde se stala součástí milostného trojúhelníku. V roce 2009 jsme ji viděli v dobrodružné sci-fi JUMPER režiséra Douga Limana, se kterým spolupracovala už na seriálu The O.C. V roce 2010 vešel do kin její další film WAITING FOR FOREVER a zahrála si i v několika epizodách oblíbeného seriálu How I Met Your Mother. V roce 2011 by se měla do kin dostat komedie BFF & BABY, kterou právě natáčí.

Rachel ve svém volnu ráda maluje a fandí basketbalu. Mezi její oblíbené herce patří Kate Winslet, Johnny Depp, Audrey Hepburn a Woody Allen. Má mladší sestru a staršího bratra. Miluje módu, hlavně návrhářek Stelly McCartney a CoCo Chanel. Objevila se i na titulních stranách časopisů Stuff, YM, Maxim nebo Zink. Momentálně žije v Hollywoodu.

Nové fotky z natáčení filmu BFF & Baby

28. listopadu 2010 v 17:58 Gallery - Movies - BFF & Baby [2011]
Objevily se nové fotky z natáčení filmu BFF & Baby, který bude v kinech v roce 2011. Rachel v něm hraje Lauru. Je to komedie o dvouch nejlepších kamarádkách, Kim a Deeně, které bojují za udržení normálního života po tom, co Kim otěhotněla a má dítě.

imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com